Kaks on parem kui üks

„Kaks on parem kui üks“. Eesti skulptorite näitus Turus.
2011. aastal korraldasid Eesti ja Turu skulptorid koostööprojekti osalemiseks „Tallinn ja Turu on Euroopa kultuuripealinnad 2011“ üritustes.
01. - 24. septembtini toimus Turu skulptorite näitus Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu peanäitusesaalis. Osalesid Bela Czirtom, Outi Eronen, Kari-Petteri Kakko, Veikko Karskela, Sinikka Mäki-Lertola, Mika Natri, Maarit Nissilä, Markku Ojala, Merja Pitkänen, Jani Rättyä, Sofia Saari, Silja Selonen, Juhana Tainio, Juha Welling.

22. septembril avati Turu Kultuurikeskuse Vanas Raekojas ja Berneri Galeriis Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühenduse Tallinna ja Turu kultuuripealinna aastale pühendatud vahetusnäituse "Kaks on parem kui üks" teine pool. Näitus oli jätkuks äsja Rahvusraamatukogus lõppenud Jöötti rühmituse näitusele ja selles osalesid Anne Rudanovski, Leena Kuutma, Terje Ojaver, Anu Põder, Mare Mikof, Hannes Starkopf, Aili Vahtrapuu, Viivian Jõemets, Tiiu Kirsipuu, Jaak Soans, Ekke Väli, Mari-Liis Tammi, Vergo Vernik, Elo Liiv, Aime Kuulbusch, Ahti Seppet, Georg Kotter. Näituse kureeris ja kujundas Ekke Väli. Näitus oli avatud kuni 23. oktoobrini.

_2 on parem kui 1_1

_2 on parem kui 1_2

_2 on parem kui 1_3

_2 on parem kui 1_4

_2 on parem kui 1_5

_2 on parem kui 1_6

_2 on parem kui 1_7

_2 on parem kui 1_8